20V 14A 280W Rectangle Connector Charger for Asus ROG Strix G16 G18 (2025)G815LM G815JMR G815LR G815LP G815JPR G615LM G615LM G615JMR G615LR G615JPR ADP-280EB B
Original price was: ৳  14,000.00.Current price is: ৳  12,000.00.
Add to wishlist
About this item
  • Input: 100-240V 50/60Hz, Output: 20V 14A 280W, Max Output Power:280W.Compatible with 20V 12A 240W/20V 10A 200W.Barrel Connector: Rectangle Conn(Not Compatible with 6.0mm × 3.7mm).