Delta EADP-15DB A AC Adapter 5188-6700 for Canon BJC85 Printer
Original price was: ৳  1,500.00.Current price is: ৳  800.00.
Add to wishlist
AC Adapter EADP-15DC Delta Electronics 100-240V 0.4A 12V 1.25A
  • Brand: Delta Electronics
  • Model: EADP-15DB A
  • Input: 100-240V~0.5A 50-60Hz
  • Output: 12V 1.25A
  • Wattage: 15W
  • DC Port : 5.5*4.0MM